| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| за OEномер | 1302143 |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 315 mm |
| височина | 217 mm |
| дължина | 217 mm |
| ширина | 315 mm |
| дълбочина | 64 mm |
| версия | produced by BEHR |