| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| страна на монтаж | дясно |
| тегло | 0,688 kg |
| за OEномер | 860468 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тегло | 0,58 kg |
| за OEномер | 835156 |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| дебелина | 34 mm |
| ширина | 415 mm |
| височина | 647 mm |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 646-397-30 |
| размери на питата на радиатора | 647 - 415 - 34 |
| дебелина | 34 mm |
| ширина | 414 mm |
| височина | 647 mm |
| входящ отвор | 57 mm |
| изходен отвор | 57 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| размери на питата на радиатора | 647 - 400 - 29 |
| дължина | 647 mm |
| ширина | 400 mm |
| дълбочина | 30 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| норма за изгорелите газове | Euro3 |