| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на гарнитурата | стоманена гарнитура |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тегло | 0,688 kg |
| за OEномер | 860468 |
| тегло | 0,58 kg |
| за OEномер | 835156 |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| дебелина | 34 mm |
| ширина | 415 mm |
| височина | 647 mm |
| дебелина | 30 mm |
| ширина | 397 mm |
| височина | 647 mm |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| размери на питата на радиатора | 647 - 415 - 34 |
| размери на питата на радиатора | 646x397x30 |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 647 - 400 - 29 |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| норма за изгорелите газове | Euro3 |