| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на гарнитурата | стоманена гарнитура |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| размери на питата на радиатора | 220 X 127 X 66 mm |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 127 mm |
| височина | 220 mm |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 127 mm |
| дълбочина | 64 mm |
| версия | produced by BEHR |
| размери на питата на радиатора | 230x203x62 |
| качество | WP |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 127 mm |
| дълбочина | 64 mm |
| версия | produced by BEHR |
| качество | Premium |
| размери на питата на радиатора | 220x127 |
| входящ отвор | 42 mm |
| изходен отвор | 42 mm |