| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на гарнитурата | стоманена гарнитура |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| за OEномер | 1434C8 |
| за OEномер | 1434.C8 |
| за OEномер | 0381.27 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| не е за артикул номер | 5516 |
| тегло | 100 g |
| за OEномер | 0382.NY |
| за OEномер | 0382.HK |
| страна на монтаж | изход |
| за OEномер | 0382EN |
| за OEномер | 0382NY |
| дебелина | 80 mm |
| ширина | 157 mm |
| височина | 300 mm |
| дължина | 300 mm |
| ширина | 158 mm |
| дълбочина | 80 mm |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 300 mm |
| ширина | 158 mm |
| дълбочина | 80 mm |
| версия | produced by BEHR |
| за OEномер | 753420 |
| за OEномер | 753420 |
| за OEномер | 753420 |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |