| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на гарнитурата | стоманена гарнитура |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| за OEномер | 1434C8 |
| за OEномер | 1434.C8 |
| за OEномер | 0381.27 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| за OEномер | 0382.NY |
| за OEномер | 0382.HK |
| за OEномер | 0382NY |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| размери на питата на радиатора | 300-147-80 |
| дебелина | 80 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 300 mm |
| размери на питата на радиатора | 300x147x80 |
| качество | WP |
| дебелина | 80 mm |
| ширина | 147,4 mm |
| височина | 300 mm |
| входящ отвор | 48 mm |
| изходен отвор | 48 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| качество | Alternativ |
| размери на питата на радиатора | 300x150 |
| входящ отвор | 48 mm |
| изходен отвор | 48 mm |
| за OEномер | 753420 |
| за OEномер | 753420 |
| за OEномер | 753420 |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |