| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| дебелина | 76 mm |
| ширина | 150 mm |
| височина | 300 mm |
| дебелина | 80 mm |
| ширина | 147,4 mm |
| височина | 300 mm |
| входящ отвор | 56 mm |
| изходен отвор | 56 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |