| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на гарнитурата | стоманена гарнитура |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| за OEномер | 1434.C8 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| не е за артикул номер | 5516 |
| тегло | 100 g |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| за OEномер | 0382.NY |
| за OEномер | 0382.HK |
| за OEномер | 0382.LW |
| за OEномер | 0382.FN |
| за OEномер | 0382.LX |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0089 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| размери на питата на радиатора | 300-150-88 |
| дължина | 300 mm |
| ширина | 150 mm |
| дълбочина | 85 mm |
| размери на питата на радиатора | 300x150x88 |
| качество | WP |
| дебелина | 85 mm |
| ширина | 147,4 mm |
| височина | 300 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 300 - 150 - 85 |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| да се спазван инструкциите за монтаж |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| обурудване на автомобила | за автомобили без филтър за сажди и твърди частици (дизелов) |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |