| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| дебелина | 50 mm |
| ширина | 246,1 mm |
| височина | 217 mm |
| входящ отвор | 51 mm |
| изходен отвор | 49 mm |
| материал | алуминий |