| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на гарнитурата | стоманена гарнитура |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| за OEномер | 1434C8 |
| за OEномер | 1434.C8 |
| за OEномер | 0381.27 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| не е за артикул номер | 5518 |
| тегло | 90 g |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| страна на монтаж | предна ос |
| за OEномер | 0382RX |
| за OEномер | 0382.EY |
| за OEномер | 0382.NZ |
| страна на монтаж | предна ос |
| за OEномер | 0382NZ |
| страна на монтаж | изход |
| за OEномер | 0382RY |
| за OEномер | 0382EL |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 555161 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0089 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| размери на питата на радиатора | 300-145-80 |
| дебелина | 80 mm |
| ширина | 147 mm |
| височина | 300 mm |
| дебелина | 80 mm |
| ширина | 147,4 mm |
| височина | 300 mm |
| входящ отвор | 60 mm |
| изходен отвор | 60 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 300-150-85 |
| дебелина | 85 mm |
| ширина | 133 mm |
| височина | 300 mm |
| размери на питата на радиатора | 300 - 132 - 85 |
| за OEномер | 753420 |
| за OEномер | 753420 |
| дължина | 300 mm |
| ширина | 147 mm |
| дълбочина | 80 mm |
| размери на питата на радиатора | 300x133x85 |
| ограничение за производител | VALEO |
| качество | WP |
| за OEномер | 753420 |
| дебелина | 85 mm |
| ширина | 133,4 mm |
| височина | 300 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |