| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | изход |
| за OEномер | 0382LA |
| страна на монтаж | вход |
| за OEномер | 0382GS |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 81 mm |
| ширина | 155 mm |
| височина | 299 mm |
| дължина | 299 mm |
| ширина | 155 mm |
| височина | 81 mm |
| мярка на резбата 1 | 55 |
| мярка на резбата 2 | Bed |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |