| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на гарнитурата | стоманена гарнитура |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| необходими бройки | 3 |
| не е за артикул номер | 5514 |
| тегло | 50 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| не е за артикул номер | 5515 |
| тегло | 80 g |
| не е за артикул номер | 5520 |
| тегло | 70 g |
| не е за артикул номер | 5523 |
| тегло | 100 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| размери на питата на радиатора | 300 X 127 X 64 mm |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 127 mm |
| височина | 300 mm |
| размери на питата на радиатора | 300x127x64 |
| качество | WP |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| норма за изгорелите газове | Euro3 |