| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| дължина | 300 mm |
| ширина | 155 mm |
| дълбочина | 80 mm |
| версия | produced by BEHR |