| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с топлозащитна пластина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 214 mm |
| височина | 260 mm |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 255-226-62 |
| за OEномер | 14496-1381R |