| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 221 mm |
| височина | 255 mm |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 255-226-62 |