| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| размери на питата на радиатора | 530x100x42 |
| качество | WP |
| дебелина | 42 mm |
| ширина | 105 mm |
| височина | 530 mm |
| за OEномер | 8200166828 |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |