| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| страна на монтаж | изход |
| диаметър 1 | 34,5 mm |
| диаметър 2 | 44 mm |
| за OEномер | Part/oe 8200534296 |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 143 mm |
| височина | 385 mm |
| размери на питата на радиатора | 385-144-64 |
| дължина | 385 mm |
| ширина | 143 mm |
| дълбочина | 64 mm |
| версия | produced by BEHR |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |