| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 147 mm |
| височина | 680 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 32 mm |
| ширина | 304 mm |
| височина | 680 mm |
| размери на питата на радиатора | 680-148-64 |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 147,5 mm |
| височина | 680 mm |
| входящ отвор | 52 mm |
| изходен отвор | 52 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| дължина | 680 mm |
| ширина | 304 mm |
| дълбочина | 32 mm |
| версия | produced by BEHR |
| размери на питата на радиатора | 680-390-32 |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| дължина | 680 mm |
| ширина | 304 mm |
| дълбочина | 32 mm |
| версия | produced by BEHR |
| ограничение за производител | BEHR |
| качество | Premium |
| материал | пластмаса |
| размери на питата на радиатора | 677x392 |
| входящ отвор | 52 mm |
| изходен отвор | 52 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |