| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 46 mm |
| ширина | 187 mm |
| височина | 586 mm |
| размери на питата на радиатора | 583-183-50 |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| дължина | 583 mm |
| ширина | 187 mm |
| дълбочина | 50 mm |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 583 mm |
| ширина | 187 mm |
| дълбочина | 50 mm |
| версия | produced by BEHR |
| размери на питата на радиатора | 586x187x46 |
| качество | WP |
| материал | пластмаса |
| размери на питата на радиатора | 584x187 |
| входящ отвор | 50 mm |
| изходен отвор | 50 mm |