| дебелина | 30 mm |
| ширина | 397 mm |
| височина | 647 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 646-397-30 |
| размери на питата на радиатора | 646x397x30 |
| качество | WP |
| дебелина | 29 mm |
| ширина | 400 mm |
| височина | 647 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тегло | 1650 g |
| дължина | 647 mm |
| ширина | 400 mm |
| дълбочина | 30 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |