| страна на монтаж | ляво долу |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| страна на монтаж | ляво горе |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| страна на монтаж | дясно |
| размери на питата на радиатора | 650-414-34 |
| дебелина | 30 mm |
| ширина | 400 mm |
| височина | 648 mm |
| размери на питата на радиатора | 650-414-34 |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тегло | 1510 g |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |