| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| дебелина | 30 mm |
| ширина | 397 mm |
| височина | 647 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 646-397-30 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,17 kg |
| необходими бройки | 1 |
| размери на питата на радиатора | 646x397x30 |
| качество | WP |
| дебелина | 29 mm |
| ширина | 400 mm |
| височина | 647 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тегло | 1380 g |
| дължина | 647 mm |
| ширина | 400 mm |
| дълбочина | 30 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| норма за изгорелите газове | Euro3 |