| размери на питата на радиатора | 650-414-34 |
| дебелина | 29 mm |
| ширина | 400 mm |
| височина | 647 mm |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| дължина | 647 mm |
| ширина | 400 mm |
| дълбочина | 29 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |