| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| страна на монтаж | изход |
| за OEномер | 7M3145838F |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| за OEномер | 7M3 145 832 D |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| тегло | 0,38 kg |
| за OEномер | 7M3 145832 D |
| за OEномер | 7M3 145 708 B |
| тегло | 0,17 kg |
| за OEномер | 7M3 145708 B |
| за номер артикул | 555173 |
| брой контакти | 2 |
| размери на питата на радиатора | 570 - 92 - 85 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| размери на питата на радиатора | 570-97-90 |
| за OEномер | 7M3145737 |
| ограничение за производител | MODINE |
| дебелина | 85 mm |
| ширина | 97 mm |
| височина | 570 mm |
| качество/клас | O.E. |
| размери на питата на радиатора | 570x92 |
| входящ отвор | 50 mm |
| изходен отвор | 50 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| само във връзка с | 030TA14005000 |