| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| за OEномер | 1J0906627B |
| за OEномер | 1J0906627B |
| тегло | 0,462 kg |
| за OEномер | 7M3145737C |
| брой контакти | 3 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,200 kg |
| брой контакти | 3 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,200 kg |
| брой контакти | 3 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,200 kg |
| дебелина | 25 mm |
| ширина | 412 mm |
| височина | 633 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 633-412-25 |
| размери на питата на радиатора | 633x412x27 |
| качество | WP |
| дължина | 633 mm |
| ширина | 412 mm |
| дълбочина | 25 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| обурудване на автомобила | за автомобили без филтър за сажди и твърди частици (дизелов) |