| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на експлоатация | регулиран чрез налягане |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| размери на питата на радиатора | 215x196x64 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| параметър | 06/2002 -> |
| дължина | 215 mm |
| ширина | 196 mm |
| дълбочина | 62 mm |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 196 mm |
| височина | 215 mm |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 196 mm |
| височина | 215 mm |
| входящ отвор | 53 mm |
| изходен отвор | 53 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |