| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,310 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 217 mm |
| височина | 220 mm |
| размери на питата на радиатора | 220-218-65 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | ляво |
| размери на питата на радиатора | 220 - 215 - 62 |
| ограничение за производител | MODINE |
| качество | Alternativ |
| материал | пластмаса |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 220x215 |
| входящ отвор | 56 mm |
| изходен отвор | 56 mm |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 217 mm |
| дълбочина | 62 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |