| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| тегло | 0,462 kg |
| за OEномер | 7M3145737C |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 190 mm |
| височина | 183 mm |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 185-190-65 |
| дължина | 190 mm |
| ширина | 183 mm |
| дълбочина | 64 mm |
| размери на питата на радиатора | 183x187x64 |
| качество | WP |
| ограничение за производител | VALEO |
| качество | Premium |
| материал | пластмаса |
| материал | алуминий |
| изпълнение на филтъра | с бърз конектор |
| размери на питата на радиатора | 184x190 |
| входящ отвор | 62 mm |
| изходен отвор | 62 mm |
| размери на питата на радиатора | 184 - 190 - 65 |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |