| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| дебелина | 3,5 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 45,3 mm |
| за OEномер | 6R0145828D |
| страна на монтаж | изход |
| за OEномер | 6R0145834F |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 82 mm |
| височина | 640 mm |
| размери на питата на радиатора | 640-82-64 |
| размери на питата на радиатора | 640x82x64 |
| качество | WP |