| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| дебелина | 3,5 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 45,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тегло | 0,255 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| за OEномер | 1J0906627B |
| размери на питата на радиатора | 183 X 189 X 64 mm |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| за OEномер | 1J0906627B |
| брой контакти | 3 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,200 kg |
| брой контакти | 3 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,200 kg |
| брой контакти | 3 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тегло | 0,200 kg |
| тегло | 0,415 kg |
| за OEномер | 1K0 145834 L |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 187 mm |
| височина | 183 mm |
| размери на питата на радиатора | 185-190-65 |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 189,7 mm |
| височина | 183 mm |
| входящ отвор | 50 mm |
| изходен отвор | 50 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 183 - 191 - 64 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без датчик |
| VIN до | 6Y 44115 000 |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | 038 906 051 |
| присъединителна резба | 58 00 4213 |
| диаметър | 12 mm |
| размери на питата на радиатора | 183x200x64 |
| качество | WP |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 189 mm |
| височина | 183 mm |
| входящ отвор | 50 mm |
| изходен отвор | 50 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| дължина | 189 mm |
| ширина | 183 mm |
| дълбочина | 64 mm |
| ограничение за производител | VALEO |
| качество | Premium |
| материал | пластмаса |
| размери на питата на радиатора | 183x191 |
| входящ отвор | 50 mm |
| изходен отвор | 50 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |