| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| тип клапан | възвратен клапан |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| страна на монтаж | отдолу |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| тегло | 0,115 kg |
| тегло | 0,097 kg |
| тегло | 0,23 kg |
| за OEномер | 5N0 145838 |
| тегло | 0,270 kg |
| за OEномер | 3B0 145834 L |
| за OEномер | 3B0 145 838 A |
| тегло | 0,22 kg |
| за OEномер | 3B0 145834 AC |
| тегло | 0,187 kg |
| за OEномер | 3B0 145838 A |
| за OEномер | 3B0 145 834 N |
| за номер артикул | 555173 |
| брой контакти | 2 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 230x207x62 |
| качество | WP |
| качество | Alternativ |
| размери на питата на радиатора | 230x207 |
| входящ отвор | 66 mm |
| изходен отвор | 66 mm |
| тегло | 0,58 kg |
| за OEномер | 3B0 145834 N |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 207 mm |
| височина | 230 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 232-210-65 |
| дължина | 230 mm |
| ширина | 207 mm |
| дълбочина | 62 mm |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 207 mm |
| височина | 230 mm |
| версия | O.E. Modine |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |