| само във връзка с | 70-41369-00 |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| дължина | 170 mm |
| ширина | 218 mm |
| дълбочина | 50 mm |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 170 mm |
| ширина | 218 mm |
| дълбочина | 50 mm |
| версия | produced by BEHR |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| норма за изгорелите газове | Евро 4 (D4) |