| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тегло | 0,2 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 34 mm |
| ширина | 401 mm |
| височина | 617 mm |
| размери на питата на радиатора | 617-404-32 |