| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тегло | 0,310 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| размери на питата на радиатора | 625-405-38 |