| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на гарнитурата | стоманена гарнитура |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| размери на питата на радиатора | 230 X 207 X 62 mm |
| материал | алуминий |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| дължина | 230 mm |
| ширина | 207 mm |
| дълбочина | 62 mm |