| за OEномер | 3C0145834K |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| за OEномер | 3C0145832Q |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тегло | 0,317 kg |
| тегло | 0,310 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,599 kg |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 32 mm |
| ширина | 406 mm |
| височина | 617 mm |
| размери на питата на радиатора | 615 - 405 - 32 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | долен конектор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със самозаключваща капачка |
| диаметър 1 | 70 mm |
| дължина | 617 mm |
| ширина | 407 mm |
| дълбочина | 32 mm |
| версия | produced by BEHR |
| качество | Alternativ |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| размери на питата на радиатора | 615x405 |
| входящ отвор | 70 mm |
| изходен отвор | 70 mm |
| размери на питата на радиатора | 615 - 405 - 32 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със самозаключваща капачка |
| диаметър 1 | 61 mm |
| качество | Premium |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| размери на питата на радиатора | 615x405 |
| входящ отвор | 70 mm |
| изходен отвор | 70 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |