| страна на монтаж | дясно |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| за OEномер | 0381.27 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| дебелина | 40 mm |
| ширина | 156 mm |
| височина | 650 mm |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 601-143-50 |
| размери на питата на радиатора | 655x157x40 |
| качество | WP |
| за OEномер | 753420 |
| за OEномер | 753420 |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 658 mm |
| ширина | 157 mm |
| дълбочина | 40 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тегло | 1420 g |
| за OEномер | 753420 |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |