| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| дебелина | 50 mm |
| ширина | 113 mm |
| височина | 650 mm |
| за OEномер | 31338118 |
| размери на питата на радиатора | 655x157x40 |
| качество | WP |