| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| дължина | 650 mm |
| ширина | 113 mm |
| дълбочина | 50 mm |
| версия | produced by BEHR |