| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| дебелина | 30 mm |
| ширина | 421 mm |
| височина | 688 mm |
| качество | Alternativ |
| размери на питата на радиатора | 687x425 |
| входящ отвор | 56 mm |
| изходен отвор | 56 mm |
| размери на питата на радиатора | 688x421x30 |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 687 - 425 - 29 |
| отопление/ охлаждане | с конектор за термошалтер |
| страна на монтаж | в средата |