| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| вид на експлоатация | електрически |
| за OEномер | 30670448 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0089 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| размери на питата на радиатора | 688 - 421 |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 30 mm |
| ширина | 420 mm |
| височина | 689 mm |
| за номер артикул | 818283 |
| за номер артикул | 818281 |
| размери на питата на радиатора | 688-421-30 |
| Моделна година до | 2002 |
| размери на питата на радиатора | 688x421x30 |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 687 - 425 - 29 |
| отопление/ охлаждане | с конектор за термошалтер |
| страна на монтаж | в средата |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |