| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| дебелина | 64 mm |
| ширина | 147 mm |
| височина | 660 mm |
| дебелина | 15 mm |
| ширина | 93,5 mm |
| височина | 93,5 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| размери на питата на радиатора | 659x147x64 |
| качество | WP |