| размери на питата на радиатора | 252x198 |
| входящ отвор | 17,5 mm |
| изходен отвор | 11,5 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| височина | 342 mm |
| ширина | 200 mm |
| дебелина | 73 mm |
| размери на питата на радиатора | 252 - 198 - 72 |
| охлаждащо вещество | R 12 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| височина | 342 mm |
| ширина | 200 mm |
| дебелина | 73 mm |
| дължина | 340 mm |
| ширина | 199 mm |
| дълбочина | 73 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| размери на питата на радиатора | 252 - 198 - 72 |
| охлаждащо вещество | R 134 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| размери на питата на радиатора | 252x198 |
| входящ отвор | 17,5 mm |
| изходен отвор | 11,5 mm |
| дължина | 203 mm |
| ширина | 248 mm |
| дълбочина | 70 mm |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |