| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| височина | 200 mm |
| ширина | 263 mm |
| размери на питата на радиатора | 342 X 200 X 73 mm |
| материал | алуминий |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| размери на питата на радиатора | 252-198-72 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| височина | 342 mm |
| ширина | 200 mm |
| дебелина | 73 mm |
| размери на питата на радиатора | 342 X 200 X 73 mm |
| материал | алуминий |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| размери на питата на радиатора | 258 - 198 - 72 |
| размери на питата на радиатора | 264 - 175 - 65 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с разширителен клапан |
| размери на питата на радиатора | 264x175 |
| входящ отвор | 19,4 mm |
| изходен отвор | 13 mm |
| височина 1 | 200 mm |
| дължина 1 | 260 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дебелина 1 | 72 mm |
| вариант на екипировка | LHD |
| дължина | 197 mm |
| ширина | 254 mm |
| дълбочина | 72 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| дължина | 197 mm |
| ширина | 254 mm |
| дълбочина | 72 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| дължина | 200 mm |
| ширина | 262 mm |
| дълбочина | 65 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| версия | produced by BEHR |
| височина 1 | 175 mm |
| дължина 1 | 265 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дебелина 1 | 65 mm |
| размери на питата на радиатора | 258x198 |
| входящ отвор | 17,5 mm |
| изходен отвор | 11,5 mm |
| дължина | 342 mm |
| ширина | 73 mm |
| височина | 200 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| мярка на резбата 1 | 17.7 |
| мярка на резбата 2 | 11.75 |
| ID на компресор | PAD |
| височина | 200 mm |
| дебелина | 65 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |