| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 225-300-50 |
| версия | VALEO |
| ограничение за производител | DENSO |
| размери на питата на радиатора | 180x290 |
| входящ отвор | 18 mm |
| изходен отвор | 15,2 mm |
| за OEномер | - |
| тегло | 0 g |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| тегло | 2,075 kg |
| ограничение за производител | VALEO |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с проводник |
| размери на питата на радиатора | 195x300 |
| входящ отвор | 17,8 mm |
| изходен отвор | 15,2 mm |