| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| височина | 200 mm |
| ширина | 258 mm |
| дебелина | 65 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 258-200-65 |
| дължина | 260 mm |
| ширина | 65 mm |
| височина | 200 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| мярка на резбата 1 | 14.4 |
| мярка на резбата 2 | 11.7 |
| ID на компресор | PAD |
| размери на питата на радиатора | 262x175 |
| входящ отвор | 14,3 mm |
| изходен отвор | 11,5 mm |
| размери на питата на радиатора | 262 - 175 - 65 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 259 mm |
| ширина | 178 mm |
| дълбочина | 65 mm |
| дължина | 259 mm |
| ширина | 178 mm |
| дълбочина | 65 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с разширителен клапан |
| версия | produced by BEHR |
| височина | 178 mm |
| дебелина | 65 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |