| размери на питата на радиатора | 200-290-60 |
| спецификация | AUTOM.AC |
| дължина | 291 mm |
| ширина | 200 mm |
| дълбочина | 60 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| размери на питата на радиатора | 245-290-58 |
| спецификация | MAN.AC |
| дължина | 291 mm |
| ширина | 200 mm |
| дълбочина | 60 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |