| размери на питата на радиатора | 360 X 217 X 67 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| височина | 360 mm |
| ширина | 215 mm |
| дебелина | 65 mm |
| размери на питата на радиатора | 360 X 217 X 67 mm |
| материал | алуминий |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 360x217 |
| входящ отвор | 14,3 mm |
| изходен отвор | 11,7 mm |