| дължина | 230 mm |
| ширина | 225 mm |
| дълбочина | 60 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| версия | produced by VISTEON |
| дължина | 223 mm |
| ширина | 223 mm |
| дълбочина | 58 mm |
| вариант на екипировка | Feststehende Pedale |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| версия | produced by VISTEON |