| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| височина | 240 mm |
| ширина | 220 mm |
| дебелина | 92 mm |
| дължина | 222 mm |
| ширина | 232 mm |
| дълбочина | 85 mm |
| версия | produced by VISTEON |
| размери на питата на радиатора | 217 - 185 - 92 |